Karjera


UAB „Mechanika“ – sparčiai auganti, perspektyvi bendrovė, ieškanti gabių ir darbščių žmonių, kurie norėtų dirbti mūsų komandoje panaudodami visas savo žinias bei įgūdžius ir norintys gauti  pasiektus rezultatus atitinkantį atlygį.

Tokią galimybę užtikrina bendrovės vykdoma personalo politika, palankus požiūris į darbuotojų norą dirbti ir uždirbti. Mūsų kompanijoje dirba draugiškas ir profesionalus kolektyvas, turintis ilgametę gamybinę patirtį. Mes tikime savo darbuotojais, esame sąžiningi ir atkakliai siekiame įmonės tikslų, užtikrindami bekompromisę savo gaminamų dirbinų ir teikiamų paslaugų kokybę. Mes nuolat tobulėjame, todėl drąsiai priimame naujus iššūkius ir randame optimalius sprendimus.

Mes Jums siūlome:

  • darbą profesionaliame kolektyve;
  • tobulėjimo galimybes;
  • pasiektus rezultatus atitinkantį darbo užmokestį;
  • visas socialines garantijas.

Šiuo metu ieškome:

Suvirintojų: 

Darbo pobūdis – įvairių metalo konstrukcijų suvirinimo darbai. Reikalavimai: mokėti virinti pusautomačiu; turėti suvirintojo darbo patirties; gebėti skaityti darbo brėžinius; kruopštumas, atsakingumas; greitas ir kokybiškas darbas.

Šaltkalvių: 
 
Darbo pobūdis – metalo konstrukcijų surinkimo darbai; briaunų paruošimas prieš suvirinimą; suvirinimo siūlių valymas po suvirinimo. Reikalavimai: gebėti skaityti darbo brėžinius; kruopštumas, atsakingumas; greitas ir kokybiškas darbas.
Susidomėję siūlomu darbu kreipkitės el. paštu: info@mechanika.lt arba tel.: +370 686 26680